ambalaj izmir Seçenekler

Ambalaj Çözümlerinde Elan Çok Üretim İçin Fitpak Ambalaj İhtiyaçlarınız doğrultusunda biryoğun ambalaj firması arasından en iyisini, size tam karşılık verecek olanı ve istediğinizi alabileceğiniz firma seçmek önemli bir hüküm.

Hem rotogravür hem bile flekso edisyonda son sıcaklıkölçer yetkin olan Propak Ambalaj, son teknolojiyle donanımlı olup çok farklı gereksinimleri alınlayabilecek kapasite ve beceri olanaklara sahiptir. Devamı...

Dünyadaki kazançlı kalkınma, SARTEN açısından kapasite zaitrımını, yeni teknolojileri ve yeni fabrikaları da yanı sıra getirdi. SARTEN, müşterilerine daha yerinde ve hızlı bir servis sunabilmek misyonu ile onların üretim tesislerine yakın mesafelerde yeni fabrikalar kurarak yayılma politikasını sürdürdü.

İzmir'de bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift mutavassıtndaki tüpün patlamasının ardından coşkunluk çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada kısa sürede bütün fabrikayı saran alevlere itfaiye aracı ekipleri karışma etti.

Hijyen ve ismet grubunda da Türkiye’nin önde gelen firmaları ile uzun yıllardır sessiz tedarikçi olarak çallıkışmakta olup bunun nispetle  Private Label  olarak ta görev vermektedir. İhracat ayağında Bulgaristan’ın en koskocaman firması olan FİCOSATA ile de çalışmaktayız.

Mürtefi kalite kartona 6 renge denli baskı uygulayarak geniş ürün yelpazesine sahiptir.... Sunmuş olduğu ürünler: Paketleme ve ambalaj firmaları

Kağıt poşetler, zorlamasız yetişebilen, hızlı büyüyebilen bitki ve dikmelardan sağlanabilir. Bu bitki ve ağaçlar, hem Dünyamıza oksijen taşır hemde ihtiyaçlarımızı alınlayabilir.

2013 senesinde yeni fabrikasına taşınan urmak ambalaj 3000m2 kapalı olmak üzerine  yekûn 4000m2 ürünlerini yapım etmektedir.

Fabrikanın kağıt depolama malzeme taşınırken, forklift aracındaki tüpün patlamasının ardından düşkün çıktı. Patlama takkadak depoda mevcut 4 iştirakçi yaralanırken, alevler kısaca sürede bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye zabıta, itfaiye aracı ve afiyet ekibi gönderme edildi.

Otomobil otoparkının yenilenmesi ve vâsiletilmesine müteveccih olarak planlanan kebir bir envestisman izlenceı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile iki yeni geniş enli 7 renkli rotogravür baskı hattı devreye girdi.

Propak 2015 yılında da yatırımlarına devam ediyor: Yeni bir Rotomec 10 mülevven rotogravür baskı makinesi, Nordmeccanica laminasyon makinesi ve Kampf dilme makinesi midein uyuşma katkısızlandı.

Limit teşhismayan yarışma içinde, sınırsız nitelik ve ayrıntı, ile albeni ve mesabe katan Ofset Baskı, ürününüzü ambalajı ile en yakıcı şekilde teşhistır.

güzeşte sene 27 ülkeden kestirmece 8 bin görüşmeçuygun ağırlayarak, sektörümüzün yeni dış satım pazarlarına açılmasına aracı evet. Bölüm olarak Ar-Ge’ye yapmış olduğumız yatırımlar sonucu ortaya koyduğumuz katma ömre bedel, inovatif ürünler mehabetli rabıta görüyor. İzmir’in konumu, kapsamı, bölgesel kimliği ve devim bilimi strüktürsıyla bölümünün en önemli kâr merkezlerinden biri olmayı hedefliyor.

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile bile besin kesimünde kendiliğinden paketlemeye şayeste, yüksek kaliteli fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi güçlük kazandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *